سرپرست شاهین شهرداری بوشهر: مخالفت‌ها با ویسی دوچندان شده است

Posted by

سرپرست شاهین شهرداری بوشهر: مخالفت‌ها با ویسی دوچندان شده است/ مشکلات با کسب یک پیروزی حل می‌شود

سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اعتقاد دارد با نتایج اخیر شاگردان عبدالله ویسی، مخالفت‌ها با این سرمربی دوچندان شده است.

درباره اتفاقات تمرین روز گذشته (سه‌شنبه) تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و شعار چند هوادار علیه عبدالله ویسی اظهار داشت: چند دقیقه تشنج ایجاد شد که پس از دخالت مأموران نیروی انتظامی به پایان رسید. ویسی مخالفانی داشت که این مخالفت‌ها با نتایج تیم در لیگ برتر، دوچندان شده است. این نتایج باعث شده است مخالفان عکس‌العمل نشان دهند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است این هواداران از طرف برخی اعضای شورای شهر باشند، تصریح کرد: بعید می‌دانم این‌گونه باشد. در جایی که شما کار می‌کنید هم حتماً صد درصد افراد موافق شما نیستند. شاهین تیم پرطرفداری است و این هواداران، سلایق مختلفی دارند. همین مسئله باعث ایجاد مشکلاتی می‌شود که اگر یک پیروزی به دست بیاوریم، قطعاً مشکلات حل می‌شو

سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در مورد واکنش این باشگاه به تداوم جنجال‌های احتمالی در تمرین شاگردان ویسی به تسنیم گفت: تمرینات فعلاً با حضور هواداران برگزار می‌شود، اما اگر تشنج دیگری ایجاد شود، ممکن است تمرینات را به ورزشگاه شهید مهدوی منتقل کنیم و مراحل آماده‌سازی تیم بدون تماشاگر دنبال خواهد شد.