رزاق‌پور: با انتخاب استیلی شرایط تیم امید بهتر شد

Posted by

رزاق‌پور: با انتخاب استیلی شرایط تیم امید بهتر شد

مدافع تیم فوتبال امید گفت: حمید استیلی روی تیم امید اشراف کامل دارد و انتخابش به عنوان سرمربی، شرایط این تیم را بهتر کرد

ابوالفضل رزاق‌پور درباره تغییر در کادر فنی تیم امید گفت: من جزو معدود بازیکنانی هستم که از روز اول در کنار تیم بودم. آقای استیلی اشراف کاملی روی تیم دارد و در این مقطع زمانی انتخاب بسیار خوبی بود. خدا را شکر که زودتر تکلیف تیم مشخص شد و کادر خوبی هدایت تیم امید را بر عهده گرفتند. رضا شاهرودی هم که در گذشته کنار تیم بود و با شرایط بازیکنان آشنا است و امامی‌فر هم مربی شناخته‌شده‌ای است.

وی افزود: در همین یکی دو روز تفاوت را احساس کردیم و تمرینات خوبی را زیر نظر کادر فنی پشت سر گذاشتیم. بازیکنان نسبت به گذشته با انگیزه و روحیه بالایی تمرین می‌کنند و اگر حمایت فدراسیون، کمیته ملی المپیک و رسانه‌ها باشد قطعا می‌توانیم به موفقیت برسیم.

رزاق‌پور در ارتباط با اینکه برخی معتقدند ایران در گروه دشواری قرار گرفته است، تصریح کرد: در سطح پایه اسم کشورها چندان مهم نیست و برخی از کشورها که شاید تیم بزرگسالان‌شان شرایط خوبی ندارد در رده‌های پایه قوی هستند. ما از کره‌جنوبی، چین و ازبکستان شناخت کافی داریم و می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم و به المپیک صعود کنیم. ایران در آسیا یک اسم بزرگ است و قطعا آنها از تیم ما می‌ترسند. امیدوارم با شرایط خوبی وارد بازی‌ها شویم و بهترین عملکرد را داشته باشیم.

مدافع تیم فوتبال تراکتور درباره حضورش در این تیم و اینکه فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرده، اظهار داشت: از انتخاب تراکتور راضی هستم و اگر احساس می‌کردم که شانس بازی نخواهم داشت، این تیم را انتخاب نمی‌کردم. در این مدت گاهی اوقات درگیر اردوهای تیم امید بودم. تلاش خواهم کرد در تراکتور اعتماد دنیزلی را جلب کنم. ما تیم خوبی داریم و خوشبختانه تراکتور هم در شرایط مناسبی قرار دارد.