واکنش فرماندار تبریز به شایعه تغییر خود و تعدادی از فرمانداران

Posted by

واکنش فرماندار تبریز به شایعه تغییر خود و تعدادی از فرمانداران

فرماندار تبریز به شایعه تغییر تعدادی از فرمانداران و فرماندار تبریز واکنش نشان داد و گفت: آقای استاندار و معاون سیاسی استاندار نخستین نفراتی بودند که به این خبر عکس‌العمل نشان داده و تغییرات فرمانداران را تکذیب کردند.

واکنش فرماندار تبریز به شایعه تغییر خود و تعدادی از فرمانداران

بهروز مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار در تبریز، با تکذیب شایعه تغییر برخی از فرمانداران استان و فرماندار تبریز، اظهار داشت: اتفاقاً آقای استاندار و معاون سیاسی استاندار اولین نفراتی بودند که به این خبر عکس العمل نشان داده و تغییرات فرمانداران را تکذیب کردند.

وی با بیان اینکه با قوت، خدمت‌رسانی در فرمانداری ادامه دارد، افزود: خبرهای جعلی تاثیری در روحیه کاری ما ندارد و اداره کل ارشاد به عنوان متولی صدور مجوز پایگاه‌های خبری این موضوع را پیگیری می‌کند.

فرماندار تبریز آمدن و رفتن را در نظام مدیریتی کشور امری پذیرفته شده دانست و گفت: در این خبر جعلی علت تغییر فرماندار تبریز را حاشیه‌های رسانه‌ای فرماندار درج کرده اند که چنین چیزی وجود خارجی ندارد.

وی شکایت فرمانداری تبریز از رسانه‌های منتقد یا دیگر رسانه‌ها را غیر واقعی دانست و ادامه داد: تاکنون هیچ شکایتی از سوی فرمانداری علیه رسانه‌ای صورت نگرفته ولی به دلیل جایگاه حقوقی فرمانداری، این خبر جعلی را استانداری آذربایجان شرقی پیگیری خواهد کرد.

مهدوی مدت زمان حضور خود در مسئولیت‌های مختلف استانداری و فرمانداری و… در شهرهای مختلف آذربایجان شرقی را بیش از 25 سال عنوان کرد و گفت: در طول 28 سال از خدمتم، تنها 3 سال به صورت مأمور به عنوان مدیرکل سیاسی استانداری زنجان و فرماندار زنجان ادای وظیفه کرده و دوباره به آذربایجان شرقی بازگشته‌ام که اصالت زنجانی ندارم بلکه متولد خطه آذربایجان هستم.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر‌اینکه آیا زمان بازنشستگی شما نزدیک است؟ با اشاره به اینکه 28 سال سابقه حضور در مسئولیت‌های مختلف در دولت را دارم، ابراز داشت: با توجه به مدرک تحصیلی و جایگاه مسئولیتی، هنوز 7 سال تا بازنشستگی من باقی مانده است.

فرماندار تبریز برگزاری انتخابات مجلس یازدهم سالم و امانتدارانه در تبریز را مورد اشاره قرار داد و گفت: سلامت کامل این انتخابات موجب خرسندی نمایندگان منتخب و سایر کاندیداها شده بود چراکه امانتدارانه از آرای مردم صیانت کردیم.

وی با اشاره به اینکه در مهار آتش سوزی بازار تبریز، سیل، زلزله، ریزش کوه و… به خوبی مدیریت بحران در تبریز رخ داد و افزود: نهادهای نظارتی هم همواره در دوران مسئولیت بنده، مشکلی گزارش نکرده اند و در موارد متعدد هم به دلیل عملکرد مثبت تشویق شده‌ایم اما در مجموع هر آمدنی را رفتنی است و در نظام اداری کشور این امر طبیعی است که بر عهده استاندار گذاشته شده و ایشان تصمیم گیر است ولی خبری در زمینه تغییر فرماندار وجود ندارد.